Zpět na začátek  

Vyšší energetická účinnost pro firmy a domácnosti

V létě chladněji, v zimě tepleji. Protisluneční okenní fólie pomáhají řídit náklady spojené s klimatizování a topením – pro pohodlné pracovní podmínky a bydlení.

Úspora, ochrana a lepší podmínky uvnitř

Zkrocení slunečního záření

Protisluneční fólie pustí dovnitř jenom tolik tepla a světla, kolik si sami určíte.

Nízké náklady na klimatizování

Nepotřebujete tolik klimovat. Účinek je výrazný i v místnostech bez klimatizace.

Stopka pro UV záření

Zastaví většinu UV záření, které je škodlivé pro pokožku, oči a imunitní systém.

Prudké světlo na uzdě

Kontroluje míru oslnění a zlepšuje vizuální pohodlí při práci na monitoru.

Drahocenné soukromí

Co se děje uvnitř, zůstane uvnitř. Skrze fólii z venku dovnitř nikdo neuvidí.

Vlastní vzhled

Máte možnost vybrat si z několika druhů odstínů a barev.

Nenechte Slunce ovlivňovat náklady a komfort

Ochlaďte svou budovu – náklady klesnou

Snižování provozních nákladů je zajímavé pro všechny správce, provozovatele a vlastníky nemovitostí, ale také pro majitele domů a bytů. Protisluneční fólie umí odrazit více než 90 % tepla, což se kladně odrazí na úspoře za elektřinu při ochlazování místností.

Podle dlouhodobých klimatických předpovědí nás čekají stále častější vlny veder. Připravte na to svou budovu. Ona vám to v dobrém vrátí.

Pro místnosti s klimatizací i bez

Ať už používáte klimatizaci, nebo ne, teplotu na okenním skle budovy při slunečním záření jen těžko zregulujete. Výběrem vhodné protisluneční fólie si sami určíte, kolik jste ochotni obětovat světla ve prospěch úspor za množství propuštěného tepla.

Když využijete fólii s 90% účinností, do místnosti poproudí méně světla. Fólie s 30% účinností naopak pustí dost světla, ale také více tepla. Spolu najdeme ideální řešení.

Pro pohodlí a komfort v interiéru

Je frustrující, když se snažíte pracovat na počítači ve sluncem rozpálené místnosti a nedaří se vám. Zmírněním oslnění a otravného horka pomůže lépe se soustředit a nenamáhat tolik oči.

Protisluneční fólie pomáhá v produktivitě a dělá prostory snesitelnými i v nejparnějších dnech. Aniž by bylo nutné kazit si výhled závěsy či žaluziemi.

Ochrana vnitřního vybavení

Koberce, obložení, stoly, dřevo, závěsy či nábytek mohou rychle ztrácet hodnotu, když jsou trvale vystaveny Slunci. Protisluneční fólie chrání vaše cennosti před blednutím a poškozením způsobeným zářením.

Náklady na pořízení vybavení nejsou zanedbatelné – fólie prodlouží jeho životnost.

Průměrná návratnost investice 5 let

Se zvyšující se průměrnou teplotou a počtem tropických dnů nás čekají horké časy. Změnu počasí pociťujeme už teď napříč celou republikou. Připravte se na klimatické změny. Díky protislunečním fóliím budou vaše byty, domy a budovy připraveny na změny klimatu.

Myslete na budoucnost.

Svěřte nám výběr a realizaci nejlépe vyhovující protisluneční fólie

Zvolit perfektní řešení protisluneční fólie, která vyvažuje množství tepla a světla směřující do místnosti, je kumšt. S okenními fóliemi pracujeme od roku 2004: Umíme najít výrobce a typ fólie, která vám pomůže.

Potřebuji protisluneční fólie