Zpět na začátek  

Opíráme se o zkušenosti, které sbíráme od roku 2004

Slunce pálí stále intenzivněji a déle v roce – znepříjemňuje chvíle strávené za sklem v práci, doma, v obchodech… Podlé jednání některých lidí nezná mezí. Proto jsme se zaměřili na protisluneční a bezpečností fólie. Abychom vám ušetřili peníze, zpříjemnili život a střežili vaše hodnoty.

Říká se, že počasí je nevyzpytatelné. V posledních dekádách se ale spíš ukazuje, že míří jedním směrem – otepluje se. Slunce pekelně pálí do oken více dní v roce a obtěžuje lidi při práci i při běžném životě.

S protislunečními fóliemi pracujeme léta u aut i oken a moc dobře víme, jaké to je, když na vás nepříjemně praží, třeba cestou do práce. A co teprve zaměstnanci, kteří musí dennodenně snášet nápor silných slunečních paprsků? Co lidé, kteří si doma chtějí odpočinout a Slunce jim kazí radostné chvíle?

Lidské chování je na druhou stranu nevypočitatelné. Nikdy nevíte, jaký vandal si z vašich oken udělá plátno pro své spreje, nebo koho napadne vyzkoušet tvrdost skla hodem cihly.

Jsme připravení všechny tyto problémy vyřešit a nabídnout vám řešení, které splní vaše nároky. Ať už se týkají snížení nákladů na klimatizování, vylepšení pracovních podmínek, zvýšení komfortu a bezpečnosti.

Naší prioritou je zaručit vám:

Funkční okenní fólie

Na trhu jsou desítky značek a druhů fólií. My vám vybereme optimální řešení, které bude vyhovovat vašim potřebám.

Profesionální spolupráci

Zvládneme zakázku jakéhokoliv rozsahu: Jako jediná česká společnost si poradíme i s budovami, jejichž výměra oken je i tisíce metrů čtverečních.

Vstřícný přístup

Věříme ve zdravý selský rozum. Vcítíme se do vašich problémů. Vysvětlíme vám, jak vše funguje a probíhá.

Nenechte se ovlivňovat počasím, ani lidskou hloupostí. Dopřejte sobě, svým zaměstnancům a svému okolí ideální podmínky pro život.